2023-12-08 Dievo Motinos Komandos šventinis susitikimas

Bažnyčiai švenčiant Švenčiausios Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo iškilmę, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius kalbėjo, kad parapijos  Dievo Motinos komantai tai dviguba šventė. Šią dieną mini visos Dievo Motinos komandos, kurių esminis tikslas – padėti poroms siekti šventumo: nieko daugiau ir nieko mažiau.

Klebonas priminė, kad gyvenant laiku pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms, būtina žvelgti į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį.

2023-12-03 Pirmasis Advento sekmadienis

Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje, pirmąjį Advento sekmadienį, parapijos klebonas Artūras Stanevičius, pašventino kalėdaičius, Carito ,,Gerumas mus vienija" žvakeles ir advento vainikus.

Adventas yra laikas, kai visi tampame vienas kitam artimesni: Dievas – mums, mes – kitiems, aš pats – sau.

2023-11-27 Kristaus Karaliaus, Visatos Valdovo iškilmė

Po Šv. Mišių Ukmergės Švč Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius pakvietė visas parapijos maldos grupes į parapijos namus, užbaigiant liturginius metus pabendrauti, pasidalinti, pasivaišinti ir padėkoti Dievui už visas gautas malones.

2023-11-22 Koncertas šv. Cecilijos dienai paminėti

Lapkričio 22 minima šv. Cecilijos, mergelės kankinės diena Ukmergės Švč. Trejybės parapijos bažnyčioje buvo palydėta mielu renginiu. Po Šv. Mišių, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius, giedant bažnyčios chorui „Magnificat“, vadovaujamam vargonininkės Reginos Ališauskaitės,- Ukmergės meno kolektyvų prisistatymo ir neilgo, bet kupino nuoširdumo  koncerto,  dalyvaujant gausiam žiūrovų būriui.

2023-11-19 Švč. Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaidai

Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje lapkričio 19 d., buvo švenčiami Švč. Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaidai. Paminėta 7-oji Pasaulinė vargstančiųjų diena. Pasitinkant bažnytinės muzikos globėjos šv. Cecilijos dieną melstasi už bažnyčios chorą ,,Magnificat" ir vadovę Reginą Ališauskaitę. Po Šv. Mišių buvo einama eucharistinė procesija aplink bažnyčią.

2023-11-05 Gerojo Ganytojo katechezės seminare

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius didžiuojasi savo parapijos katechetėmis, kurios yra ypatingai žingeidžios, besirūpinančios tobulėti, kelia profesinę kvalifikaciją, geba keistis, dalijasi Gerąja patirtimi.

2023-10-29 30 Eilinis sekmadienis

Šio sekmadienio Evangeliją aiškindamas Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius sakė, kad Didžiuoju meilės įsakymu Kristus susieja Dievą ir artimą, kad jie niekada nebūtų atskirti.

Turime būti garbinanti ir tarnaujanti Bažnyčia, kuri plauna sužeistos žmonijos kojas, palydi kelionėje silpnuosius ir atstumtuosius, švelniai išeina pasitikti vargingiausiųjų. „Apie tokią Bažnyčią esame pašaukti svajoti: Bažnyčią, kuri tarnauja visiems, tarnauja mažiausiems. Bažnyčią su atviromis durimis. Bažnyčią –gailestingumo uostą.“

2023-10-28 Gerojo Ganytojo katechezė

Vaikai susipažįsta su altoriaus reikmenimis, tinkamai sudeda jų modeliukus, išmoksta pavadinimus: taurė, patena, korporalas, palė, purifikatorius, mišiolas, ambona ir t.t. Paslaptingi lotyniški pavadinimai lengvai įsimenami, demonstruojant jų modeliukus. Paaiškinama, kad taip paruošus Altorių bažnyčioje, švenčiamos Šv. Mišios.

..Prima Studio Pro" koncertas

Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje koncertavo Vilniaus universiteto Kauno fakulteto akademinio dainavimo merginų grupė “Veni gaudere”, vadovaujama Adelės Mikalkėnienės. Skambėjo sakraliniai kūriniai. Skaidrūs, išlavinti merginų balsai džiugino gausiai  susirinkusių muzikos mylėtojų  širdis.

2023-10-22 Misijų sekmadienį patarnavo vaikai

Šių metų Misijų sekmadienio Evangelija kalba apie ištikimybę Viešpačiui,- vieninteliam, kuriam reikia tarnauti.

Ciesoriui nepriklauso žmogaus širdis, protas, siela. Šie dalykai priklauso tik Dievui.

O jei esame Dievo, tai mes visiškai laisvi būti savimi…

<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   sekantis  >>