2024-09-19 LATE JUNCTIONS koncertas

Rugsėjis 19 d. po Šv. Mišių nepaprastu LATE JUNCTIONS koncertu prasidėjo trečiasis Akademinės muzikos koncertų ciklas Prima.Studium.Pro.

Nuoširdžiausia padėka Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonui Artūrui Stanevičiui, priėmusiam po savo bažnyčios skliautais atlikėjus pilnoje ištikimųjų klausytojų!

2024-09-18 Klebonijos pašventinimo šventė

Prieš metus į Ukmergės Švč. Trejybės  bažnyčią  atkeltas gerbiamas klebonas Artūras Stanevičius  parapijiečių padedamas suremontavo kleboniją ir visus sukvietė į Šventąsias Mišias po kurių ir buvo pašventinta Švč. Trejybės parapijos klebonija.

Išties tai istorinis įvykis, nes bažnyčia neturėjo klebonijos.

Klebono pakvietimu Šventosiose Mišiose dalyvavo Ukmergės savivaldybės meras Darius Varnas, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, parapijiečiai ir draugai iš Veliuonos ir Kėdainių.

2024-09-10 Taikos siekio dienoje Šiluvoje

Tęsiantis didiesiems atlaidams Šiluvos šventovėje, Taikos siekio dieną, Mergelės Marijos pasveikinti jos Gimimo iškilmių proga atvyko Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius ir gausus būrys maldininkų talkinusių įvairiose tarnystėse.

Rugsėjo 10-oji,-  Ukmergės dekanato diena.

2024-09-07 Vaidos ir Šarūno Prušinskų liudijimas

Kiekvienas žmogus, kartu su pašaukimu gyventi, yra kviečiamas būti Dievo atspindžiu. Dievas yra būtent tas, kuris kuria, bet niekad negriauna. Tai yra slėpinys.

plačiau

2024-08-24 Parapijos Dievo Motinos komandos nariai Baltijos regiono susitikime Šluvoje

Rugpjūčio 24 dieną, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebono malda išlydėti parapijos Dievo Motinos Komandos nariai išvyko į Baltijos regiono Dievo Motinos Komandų susitikimą Šiluvoje 2024.

2024-08-23 Klebonas dalyvavo kėdainiečių organizuotame Baltijos kelio 35-metyje

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas paaukojęs už  Tėvynę Šv. Mišias savojoje bažnyčioje, Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio pakvietimu, dalyvavo Baltijos kelio 35-mečio ir palaikymo Ukrainai akcijoje VIENINGI. Renginys vyko prie kėdainiečių pastatyto kryžiaus Baltijos kelyje Ukmergės rajone.

2024-08-15 Žolinių iškilmė

Rugpjūčio 15 d. švenčiant Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų iškilmę, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas kvietė maldininkus sustiprinti tikėjimą ir viltį pasiekti visų galutinį tikslą – pasiekti tai, ką pirma mūsų pasiekė Dievo Motina. Ji pirma mūsų ėjo keliu, vedančiu į laimingą amžinybę, į kurią visi esame pašaukti.

Jis kvietė melsti Dievo Motiną, kad ji lydėtų mus šioje kelionėje į susitikimą su Viešpačiu.

Šv. Mišiose parapijos klebonas  paventinto maldininkų atsineštus žolynus ir derlių.

2024-08-10 19 Eilinis sekmadienis

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas susirinkusiems maldininkams priminė, kad   pasitikėjimas yra tikėjimo pagrindas, o ne įsitikinimai ir jų argumentacija. Thomas Mertonas yra sakęs: „Suprasti slėpinį nereiškia jį išsiaiškinti, tai reiškia būti jo suglumintam.“ Suglumkim, stebėkimės, ir tuomet mūsų gyvenimuose vyks neįtikėtini dalykai – tikri stebuklai, o ne „stebuklai“, kurių tikimės.

2024-07-27 Švč. Mergelės Marijos Gyvojo Rožinio draugijos 19 -ame kongrese

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas malda lydėjo Liepos 27 d. Gyvojo Rožinio maldos grupės narius ir jos vadovę Nijolę Bolšakovienę, kuri vadovauja ir Ukmergės dekanato Gyvojo Rožinio draugijai, vykusius į Panevėžio vyskupijos Švč. Mergelės Marijos Gyvojo Rožinio draugijos XIX kongresą ,,Rožinis – pašaukimų viltis ir stiprybė". Kongresas vyko Biržų raj. Pabiržės Švč.Trejybės bažnyčioje. Į kongresą vyko ir Ukmergės Švč. Trejybės parapijos Carito pirmininkė Zita Prilepina.

2024-07-21 Dievo Motinos Komandos nariai 13-ame kongrese Italijoje, Turine

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas malda lydėjo savo parapijos Dievo Motinos komandos narius, Šarūną ir Vaidą Prušinskus, išvykusius į 13-ąjį judėjimo kongresą Turino mieste Italijoje.

Džiaugsmingai klebono sutikti parapijiečiai dalinos įspūdžiais ir patirtomis malonėmis.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>