2024-01- 20 Klebonas pašventino atnaujintą Gerojo Ganyto klasę

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius pašentino atnaujintą Gerojo Ganytojo katechezės klasę.

2024-01-05 Katechetės dalyvavo tęstinių kursų sesijoje Trinapolyje

Sausio 5-ąją, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius, kaip ir kiekvieną penktadienį su parapijiečiais ėjo Kryžiaus kelią,  taip pat malda palydėjo į tęstinį seminarą išvykusias katechetes.

2023-12-24 Klebonas pašventino Ukmergės miesto prakartėlę

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius džiaugiasi šalia bažnyčios stovinčia miesto prakartėle. Klebono pašventinta prakartėlė yra brangus ženklas visai krikščionių tautai, visada keliantis nuostabą ir susižavėjimą. Vaizduoti Jėzaus gimimo įvykį reiškia paprastai ir džiaugsmingai skelbti Dievo Sūnaus įsikūnijimo slėpinį.

2023-12-24 Kalėdų nakties Šv. Mišios

Tarsi ką tik gimusio Kūdikėlio ramybe apgaubtas Ukmergėje gruodžio 24-osios vakaras, - kad ir kokia audra šėltų pasaulio ar Bažnyčios jūroje. Vienintelis ir negęstantis mūsų švyturys – Dievo meilė, parapijos klebono Artūro Stanevičiaus žvilgsniu apglėbusi susirinkusius maldininkus į Kalėdų nakties Šventąsias Mišias Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje.

2023-12-23 Patarnautojo Mato siekis - tapti kunigu

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos patarnautojo Mato siekis - tapti kunigu.

2022-12-22 Klebonas pasveikino ugdymo įstaigų bendruomenes

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius penktadienio rytą, kartu su bendruomene praėjęs Kryžiaus kelią, pradėjęs Švenčiausiojo Sakramento Adoraciją, iškeliavo aplankyti Ukmergės Senamiesčio progimnazijos bendruomenės ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos.

2023-12-21 Klebonas pasveikino rajono tarybos narius

Gruodžio 21-ąją, vyko Ukmergės rajono savivaldybės tarybos paskutinis šių metų posėdis posėdis Nr.8. Į posėdį buvo pakviestas Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau

2023-12-17 Parapijos Dievo Motinos komandos nariai dalyvavo rekolekcijose Liškiavoje

Trečiąjį Advento sekmadienį Ukmergės Švč. Trejybės parapijos Dievo Motinos Komandos nariai dalyvavo rekolekcijose Liškiavoje. Kurias vedė kun. Rastislav Dluhý, CSsR – slovakų Misionierius redemptoristas.

2023-12-09 Šv. Mišios už Maltos ordino pagalbos tarnybą

Gruodžio 9 d. Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Maltos ordino pagalbos tarnybą ir jų globojamus žmones. Šv. Mišias aukojo parapijos klebonas Artūras Stanevičius ir Maltiečių kapelionas Vytautas Rapalis.

2023-12-08 Dievo Motinos Komandos šventinis susitikimas

Bažnyčiai švenčiant Švenčiausios Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo iškilmę, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius kalbėjo, kad parapijos  Dievo Motinos komantai tai dviguba šventė. Šią dieną mini visos Dievo Motinos komandos, kurių esminis tikslas – padėti poroms siekti šventumo: nieko daugiau ir nieko mažiau.

Klebonas priminė, kad gyvenant laiku pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms, būtina žvelgti į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   sekantis  >>