2023-10-20 Švenčiausiojo Sakramento Adoracija

Po penktadienio Švč. Sakramento Adoracijos, kuri prasidėjo 10 val. ir baigėsi 17 val. Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius džiaugėsi ištikimaisiais parapijos Adoracijos brangintojais ir linkėjo toliau melsti vieni kitiems  širdies atsivertimo, noro augti kaip Bažnyčiai.

2023-10-18 Dalyvavimas Carito seminare

Šv. Luko evangelisto šventės dieną, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius, kartu su parapijos  Carito vadove Zita Prilepina ir caritietėmis sulaukė svečių iš viso Ukmergės dekanato, panorusių dalyvauti seminare  "Apie asmens orumą ir pagalbos teikimą".

2023-10-14 Pradėta Gerojo Ganytojo katecezė

Ukmergės Švė. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius džiaugiasi pačio Jėzaus Šviesa šviečiančia, ir tą Šviesą dalijančia patiems mažiausiems katechete Alma Mickuviene.

2023-10-07 Gyvojo Rožinio šventėje

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius, kartu su pamaldžiaisiais Švč. Trejybės parapijos Švč. Mergelės Marijos Gyvojo Rožinio kalbėtojais, dalyvavo broliškoje  Ukmergės Šv. apašt. Petro ir Povilo bažnyčios organizuotoje Gyvojo Rožinio šventėje.

2023-09-29 Metinėje Kauno arkivyskupijos Carito konferencijoje

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius džiaugiasi ypač gyva ir aktyvia parapijos Carito veikla.

Carito vadovė Zita Prilepina kartu su dekanato karitietėmis rugsėjo 29-ąją dalyvavo metinėje Carito Kauno arkivyskupijos konferencijoje.

2023-09-25 Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje buvo laiminami automobiliai

Šalia Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčios sekmadienį išsirikiavo maldininkų automobiliai.

Gerbiamas klebonas Artūras Stanevičiaus automobilių šventinimo tradiciją kasmet puoselėjo ir buvusioje Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijoje.

2023-09-21 Carito veiklų pristatymas

Ukmergės švč. Trejybės parapijos salėje įvyko Ukmergės Carito veiklų pristatymas, kurio metu buvo papasakota apie Ukmergės Caritas veiklas, aptartas savanorystės poreikis, savanorystės galimybės, ankstesnė savanoriavimo ir Caritas renginių bei veiklų patirtis.

2023-09-17 24 Eilinis sekmadienis

Po Šv. Mišių Ukmergės Švč. Trejybės parapijos choras ,,Magnificat" pasveikino choristus Irutę ir Gediminą. Dievo palaimintus bičiulių jubiliejinius metus palydėjo giesme ,,Tegul Viešpats laimina ir saugo".

2023-09-03 Dievo Motinos komandos susitikimas

2023 m rugsėjo 3 dieną,  po 10 val. Šv. Mišių,  Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje įvyko susitikimas su Dievo motinos komandos Ukmergėje nariais. Nuoširdžiai pasidalinta mintimis ir įžvalgomis apie neseniai įvykusį metinį Baltijos regiono Dievo Motinos komandų susitikimą Šiluvoje.

2023-08-27 21 Eilinis sekmadienis

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius sekmadienio Šv. Mišiose pašventino tris kryžius,- vieną procesijų ir du altoriaus.

<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   sekantis  >>