Visuotinės maldos spausdinti

MOTINOS DIENA

Kun.: Brangūs broliai ir seserys, atsiliepdami į meilės įsakymą ir trokšdami mylėti, kaip myli Dievas, malda patikėkime Jam Bažnyčią ir pasaulį.

MEILĖS VIEŠPATIE, IŠKLAUSYK MUS!

Maldaukime, kad parapijų bendruomenės vis labiau taptų vietomis, iš kurių pakrikštytieji išeitų kaip misionieriai mokiniai ir į jas sugrįžtų džiaugdamiesi stebuklais, padarytais dėl jų liudijimo.

Maldaukime, kad vyskupai, kunigai ir diakonai iš vidaus pažintų krikščionių tautos vargus ir džiaugsmus, turtingumą ir poreikius.

Maldaukime, kad kiekviena mama, padovanojusi tvarinijai žmogų, džiaugtųsi laime Žemėje ir Danguje.

Maldaukime, kad pasaulio valstybės ir atskiri piliečiai rūpintųsi tiesos, teisingumo ir atleidimo neišskiriamumo principu, vieninteliu dedančiu visuotinės gerovės pamatą.

Maldaukime, kad taikos Dvasia išgelbėtų pasaulį nuo karų tragedijos ir perkeistų visų nesantaikos kurstytojų širdis.

Maldaukime, kad užsitrauktų kraujuojančios Antrojo pasaulinio karo žaizdos ir ramybę surastų dvasiškai bei fìziškai jo suluošinti.

Kun.: Meilės Tėve, išklausyk maldas tų, kuriuos pavadinai savo draugais,  ir perkeisk mūsų širdis savo gailestingumu, kad duotume vaisių ir mūsų vaisiai išliktų. Per Kristų, mūsų Viešpatį.

Amen.