Visuotinės maldos » 2023 metai spausdinti
2023 m. gruodžio 11 d.

Kun.: Brangūs broliai seserys, Jėzus tiesia šventąjį kelią visiems ir pripildo savo išminties, tad Jam patikėkime savo rūpesčius, melsdami:

STIPRINK MUS, VIEŠPATIE JĖZAU!

Tavo Bažnyčia Sutaikinimo tarnystę atlikdama tespindi teisingumu, gailestingumu ir švelnumu.

Įšventintieji, teologai ir katechetai aiškindami Dievo žodį patys teatveria savo klausą Išminčiai, kuri pranoksta žmogiškąjį protingumą.

Dievui pašvęstieji mūsų broliai ir seserys iškalbingai teskelbia gyvenimo pilnatvę neturte, klusnume ir tyrume.

Medicinos sistemos darbuotojai tepasižymi rūpestingumu ir dėmesingumu malšindami pacientų ir jų artimųjų skausmą ir negalę.

Šio eucharistinio sambūrio dalyviai teišgirsta kvietimą atsiversti ir taip atnaujinti žemės veidą.

Kun.: Viešpatie Jėzau, tavo stebuklai perkeičia mūsų širdis; išklausyk Bažnyčios maldą ir padėk gerumu ir ramybe puošti mūsų žemę, kur laukiame pasirodant Tavęs. Tu gyveni ir viešpatauji per amžių amžius.Amen.