Visuotinės maldos » 2023 metai spausdinti
2023-12-18

Kun. : Brangūs broliai ir seserys, pasitikdami Viešpatį Jėzų, ateinantį silpnumo ir skurdo galia, paveskime Jo slėpiningam veikimui viską kas esame ir ką turime.

ATEIK IR IŠGELBĖK MUS, VIEŠPATIE!

Meldžiame už Bažnyčią. Tebūna pasirengusi su šventuoju Juozapu ištarti "taip" net tada, kai Tėvo valia jai neaiški.

Meldžiame už popiežių ir vyskupus, kunigus ir diakonus. Tarnaudami Bažnyčiai tesijaučia viena su visa pakrikštytųjų bendrija.

Meldžiame už šaukiamuosius atsidėti Bažnyčios reikalams. Dosniai teatsiliepia ir savo gyvenimo būdu teliudija Tave tyrą, neturtingą ir klusnų.

Meldžiame už vargstančius, vienišuosius ir senelius. Tesuvokia jie Emanuelį - Dievą su mumis per mūsų rūpestingą dėmesingumą.

Meldžiame už pašauktuosius ginti teisę ir teisingumą. Mūsų visuomenė ir visas pasaulis tebus apdovanotas ramybe ir džiaugsmu.

Kun.: Viešpatie Jėzau, ateik ir išklausyk švenčiančią savo tautą, gaivinamą Tavo artumo stebuklais. Tu gyveni ir viešpatauji per amžių amžius. Amen.