Visuotinės maldos » 2023 metai spausdinti
2023-12-17 3 Advento sekmadienis, B

Kun.: Brangūs broliai ir seserys, užtariant šventajam Jonui Krikštytojui, melskime Bažnyčiai ir pasauliui ne šio pasaulio šviesos. Maldaukime:

Ateik, Viešpatie Jėzau!

Meldžiame už Bažnyčią; tegul dalindama Evangeliją visai kūrinijai sugebės būti drauge ir tėviška, ir motiniška.

Meldžiame už krikščionių atsivertimą; teatsiveria Dievo grožiui, gerumui ir̃ švelnumui.

Drauge su popiežiumi Pranciškumi meldžiame už negalės paliestuosius; teatsiduria visuomenės dėmesio centre, o institucijos teskatina integracijos programas, kuriose būtų vertinamas aktyvus jų dalyvavimas.

Meldžiame už vadovaujančius valstybėms ir politikus; tesugebės atmesti interesų grupių naudą dėl visuotinės gerovės.

Meldžiame už dirbančiuosius ir bedarbius; tepatirs darbo orumo palaimą ir džiaugsmą, valgydami savo rankomis sau ir savo šeimai uždirbtą duoną.

Meldžiame už Ukrainą, Šventąją Žemę ir visus kraštus, kuriuose neramumai; tebùs sutelktos visos įmanomos priemonės humanitarinėms krizėms išspręsti.

Kun.: Viešpatie Jėzau, išklausyk savo žmonių maldas ir duok jiems naujo dañgaus ir naujos žemės il̃gesį. Tu gyveni ir viešpatauji per amžių amžius. Amen.