Visuotinės maldos » 2023 metai spausdinti
2023-11-19 PASAULINĖ VARGSTANČIŲJŲ DIENA

Kun.: Brangūs broliai ir seserys, Gailestingumo Motinos užtariami, maldaukime Tėvą Šventosios Dvasios galybės, kad būtume šviesos ir dienos vaikais.

IŠKLAUSYK TAVIMI PASITIKINČIUS, VIEŠPATIE!

Meldžiame, kad Bažnyčia vis akivaizdžiau taptų gailestingesnė, geranoriškesnė ir kantresnė, kaip mūsų Tėvas danguje.

Meldžiame, kad popiežius su tikėjimu lydėtų Jėzaus jam patikėtą kaimenę, visada padedamas Šventosios Dvasios.

Meldžiame, kad krikščionys rūpintųsi savo jausmais ir džiaugsmo liudijimui semtųsi iš kasdienių susitikimų maldoje ir tarnystėse.

Meldžiame, kad žmogaus gyvybės nuo natūralaus prasidėjimo iki natūralios mirties grožis ir vertingumas būtų ginamas bei apgintas.

Meldžiame, kad pagalbos, paramos ir solidarumo prašančių brolių bei seserų šauksmas būtų išgirstas žemėje ir danguje.

Meldžiame, kad būtų ieškoma humaniškesnio požiūrio į konfliktus ir kiekviename krašte visais būdais siekiama tikro teisingumo bei tvarios taikos.

Kun.: Dieve Tėve, išklausyk Tavimi pasitikinčios Bažnyčios maldą ir, Šventosios Dvasios galybe,  padėk vaisingai darbuotis Tavo karalystės džiaugsmui. Per Kristų, mūsų Viešpatį. Amen.