2024-09-24 parapijos DMK naujasis sezonas

,,Pasirinkau ištikimybės kelią, –

man kelrodis tavo sprendimai."

(Ps 119.30)

Paskutinį rugsėjo antradienį  po vakaro Šv. Mišių, DMK Ukmergės Švč. Trejybės parapijos komanda susirinko po vasaros atostogų į naujų darbo ir maldos metų susirinkimą. Nuoširdžiai pasveikinę parapijos kleboną Artūrą Stanevičių su garbingu kunigystės 30-mečiu, pasidžiaugę vieni kitais, pasidalinę vasaros įspūdžiais, susitikimo Šiluvoje nuotaikomis, ryžtamės keliauti šventėjimo keliu, kaip nusakė DMK įkūrėjas H. Caffarel.

Atsakingoji komandos pora pasidalino įspūdžiais iš atsakingųjų porų susitikimo, nurodė pagrindines gaires, uždavinius, siekių tobulinimą. Komanda įsipareigojo vykdyti XIII DMK pasaulinio Kongreso, šiais metais  vykusio Turine  nutarimus, palaikyti nuolatinį ryšį su visomis Baltijos regiono komandomis, - ypač su Ryšių pora. Nagrinėti metinę temą 'Kelyje į Emausą". Tai tiesioginis Viešpaties palydėjimas mūsų komandos ir viso pasaulio komandų kartu. Kiekvieną antradienį 21,30 val. jungiamės į bendrą "Magnificat" maldą visame Baltijos regione. Tai nuostabi, vienijanti ir gaivinanti maldos praktika.
Spalio mėnesį, paraginti Popiežiaus Pranciškaus, kalbame Rožinį už taiką visame pasaulyje.

Vaida Prušinskienė