2024-09-19 LATE JUNCTIONS koncertas

„Tavo tikėjimas išgelbėjo tave"

(Lk 7.50)

Rugsėjis 19 d. po Šv. Mišių nepaprastu LATE JUNCTIONS koncertu prasidėjo trečiasis Akademinės muzikos koncertų ciklas Prima.Studium.Pro.

Tai akademinės muzikos ciklas, pristatantis tris atlikėjų grandis - muzikos mokyklų  mokiniai, muzikos akademijos ir konservatorijos studentai ir patyrę scenos meistrai. Ukmergės bendruomenė turėjo puikią galimybę praleisti vakarą , klausantis nuostabių balsų ir instrumentų skambesio.

Nuoširdžiausia padėka Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonui Artūrui Stanevičiui, priėmusiam po savo bažnyčios skliautais atlikėjus pilnoje ištikimųjų klausytojų!

Ukmergės Švč. Trejybės parapija dėkoja  LATE JUNCTIONS atlikėjams ir kūrybinei komandai!

Atlikėjai: Ieva Marmienė (sopranas), Viktorija Šedbaraitė (sopranas), Gintarė Kulikauskytė (mecosopranas), Vaidas Bartušas (kontratenoras), Paulius Klangauskas (tenoras), Deividas Janušas (tenoras), Artūras Miknaitis (baritonas), Alfredas Miniotas (bosas), Lauryna Labutytė (kanklės), Aušrinė Ulinskaitė (kanklės), Lina Žilinskaitė (kanklės)
Programos koncepcijos autorės: Ana Ablamonova, Marta Finkelštein
Programos sudarytojai: Ana Ablamonova, Vaidas Bartušas, Lina Žilinskaitė
Prodiuseris OPEROMANIJA.

Projektą ,,Prima.Studium.Pro" organizuoja Ukmergės meno mokykla, finansuoja Ukmergės rajono savivaldybė. Partneriai: Ukmergės kultūros centras, Ukmergės Vlado Šlaito viešoji biblioteka, Ukmergės kraštotyros muziejus, Ukmergės Švč. Trejybės parapija, Laikraštis „Gimtoji žemė“.

Vaida Prušinskienė