2024-09-07 Vaidos ir Šarūno Prušinskų liudijimas

,,Tada jie, kęsdami vargą, šaukėsi VIEŠPATIES,

ir jis išgelbėjo juos iš jų bėdų."

(Ps107.6)

Kiekvienas žmogus, kartu su pašaukimu gyventi, yra kviečiamas būti Dievo atspindžiu. Dievas yra būtent tas, kuris kuria, bet niekad negriauna. Tai yra slėpinys.

Palaimintasis arkivyskupas ir kankinys Teofilius Matulionis tikrai šiandien pasakytų,- kaip gražiai Dievo Apvaizdos surėdyta. Gerbiamas Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonams Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio pakvietimu vyko prie Kėdainiečių pastatyto kryžiaus Ukmergės rajone minėti Baltijos kelio 35-mečio, o ukmergiškių gerbiamas zakristijonas Šarūnas Prušinskas kartu su žmona Vaida tądien liudijo laidoje.

Dalinamės reportažu su Ukmergės Švč. Trejybės  DMK pora Vaida ir Šarūnu Prušinskais, kurie kalba apie dalyvavimą Baltijos kelyje, Lietuvos laisvę, savo šeimą.

-laisvi-nes-vieningi-istorineje-akcijoje-dalyvave-ukmergiskiai-prisimine-savo-miesto

-virsma-ukmergeje-buvo-gilios-bolsevizmo-tradicijos-

120045146?fbclid=IwY2xjawFI7ANleHRuA2FlbQIxMQABHSVzb1zi8CRRBN