2024-08-24 Parapijos Dievo Motinos komandos nariai Baltijos regiono susitikime Šluvoje

,,Tedėkoja tau, VIEŠPATIE, visi tavo kūriniai

ir visi tavo ištikimieji tave tegarbina."

(Ps 145.10)

Rugpjūčio 24 dieną, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebono malda išlydėti parapijos Dievo Motinos Komandos nariai išvyko į Baltijos regiono Dievo Motinos Komandų susitikimą Šiluvoje 2024.
Sutuoktiniai ir komandų kunigai, kaip ir kasmet Dievo Motinos akivaizdoje susitiko ir atnaujino bendrystę ne tik su Lietuvos poromis bet ir su gausiu būriu porų iš Latvijos. Susitikimo metu išgyventa tarptautiškumo dvasia ir artimiau susipažinta su savo broliais ir sesėmis iš Latvijos.
Susitikimas prasidėjo 12 val. Šv. Mišiomis – Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje.
Po Šv. Mišių laukė šventiniai pietūs.
Po pietų visi keliavo į Šiluvos kultūros centrą. Šių metų susitikimo tema – Vienybė.
Kaip ir kasmet  bendruomenės dvasinis palydėtojas – arkivyskupas Kęstutis Kėvalas – įkvėpė naujiems DMK metams.
Susitikimo pabaigoje visų laukė agapė ir siurprizas sutuoktiniams.
Po kasmetinio susitikimo Šiluvoje, sekmadienį – rugpjūčio 25 d. visi buvo kviečiami dalyvauti piligriminiame žygyje „Padėka už laisvę“. Piligriminiam žygiui vadovavo  arkivysk. Kęstutis Kėvalas.
Tie kurie negalėjo dalyvauti šeštadienio susitikime, drąsiai jungėsi tik į žygį ir vėliau į maldą šv.Mišiose bei bendrus pietus.