2024-07-27 Švč. Mergelės Marijos Gyvojo Rožinio draugijos 19 -ame kongrese

,,Kokie laimingi, kurie gyvena tavo Namuose"

(Ps 84.5)

Liepos 27 d. Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas malda lydėjo  Gyvojo Rožinio maldos grupės narius ir jos vadovę Nijolę Bolšakovienę, kuri vadovauja ir Ukmergės dekanato Gyvojo Rožinio draugijai, vykusius į Panevėžio vyskupijos Švč. Mergelės Marijos Gyvojo Rožinio draugijos XIX kongresą ,,Rožinis – pašaukimų viltis ir stiprybė". Kongresas vyko Biržų raj. Pabiržės Švč.Trejybės bažnyčioje. Į kongresą vyko ir Ukmergės Švč. Trejybės parapijos Carito pirmininkė Zita Prilepina.

Po dalyvių registracijos kongresas prasidėjo Švč. Sakramento Adoracija, kuriai vadovavo Gyvojo Rožinio dvasinis vadovas kun. A. Puško. Katechezę ir Rožinio maldos procesiją bažnyčios šventoriuje vedė kun. A. Mikitiukas.

Šv. Mišios vadovavo Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM. Koncelebravo Marijos radijo programų direktorius kunigas Sigitas Jurkštas ir kiti dalyvavę kongrese kunigai.

Po šv. Mišių buvo pasodintas atminimo medelis. Agapėje koncertavo vietos muzikantai.