INFORMACIJA » Naujienos spausdinti
2024-02-13 Pasitinkant šv. Valentino dieną

 

 

 

 

 

 

,, Kai manau: „Mano koja slysta“, –

tavo gerumas, VIEŠPATIE, mane stiprina."

 

(Ps 94.18 )

 

 

 

 

Pasitinkant šv. Valentino dieną, vienose bažnyčiose yra laiminamos naujai susituokusios šeimos, kitose jaunimas organizuoja krikščioniškus renginius paminėti šiai dienai. Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas džiaugiasi savo parapijiečiais Stanislava ir Jonu Kupinais, atšventusiais Auksines vestuves. Ši garbinga šeima, lai būna gyvas liudijimas tiek jaunimui, tiek santuokai besirengiantiems žmonėms, tiek stovintiems ant išbandymų kelio.


MALDA Į ŠV. VALENTINĄ


Šventas ir šlovingas kankiny,
Išmokyk mus nesavanaudiškai mylėti ir
atrasti dovanojimo džiaugsmą.
Padėk visiems tikrai mylintiems
išryškinti kas geriausia vienas kitame.
Tegu jie myli vienas kitą Dieve
ir Dievą vienas kitame. Amen.

 

 

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos informacija