2023-09-17 24 Eilinis sekmadienis

,,Mano siela, šlovink VIEŠPATĮ,

ir visa, kas manyje, tešlovina jo šventąjį vardą!?

(Ps 103.1)

Šį sekmadienį Evangelia mums kalba apie atleidimą. Dievas mums atleidžia viską ir visada,- kalbėjo Ukmergės Švč. Teejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius. Mes negalime Dievui atsilyginti, tačiau galime ir privalome sekti Jo pavyzdžiu atleisdami kitiems žmonėms.

„Be atleidimo nėra vilties, be atleidimo nėra taikos. Atleidimas – tai priešnuodis, kuris gydo apmaudo ir nuoskaudų nuodų sukeltas ligas, tai būdas išsklaidyti pyktį ir pašalinti daugybę visuomenę kamuojančių širdies negalavimų.“. Buvome prašomi savęs pačių paklausti: ar tikiu, kad esu gavęs iš Dievo didžiulę atleidimo dovaną? Ar jaučiu džiaugsmą žinodamas, kad jis visada yra pasirengęs man atleisti? Ar aš savo ruožtu moku atleisti tiems, kurie mane įskaudino?...

Melskime Mergelę Mariją, Gailestingumo Motiną, padėti mums priimti Dievo malonę ir visada atleisti vieni kitiems.

Po Šv. Mišių Ukmergės Švč. Trejybės parapijos choras ,,Magnificat" pasveikino choristus Irutę ir Gediminą. Dievo palaimintus bičiulių jubiliejinius metus palydėjo giesme ,,Tegul Viešpats laimina ir saugo".