INFORMACIJA » Naujienos spausdinti
2023-10-18 Dalyvavimas Carito seminare

 

 

 

 

,,Melskite pjūties šeimininką,

kad atsiųstų darbininkų į savo pjūtį."

(Lk 10.2)

 

 

Šv. Luko evangelisto šventės dieną, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas Artūras Stanevičius, kartu su parapijos  Carito vadove Zita Prilepina ir caritietėmis sulaukė svečių iš viso Ukmergės dekanato, panorusių dalyvauti seminare  "Apie asmens orumą ir pagalbos teikimą".

Seminarą vedė Lina Jekelė.Viena lektorės išsakyti mintis byloja, kad kai garbiname tik jaunystę, gerą atrodymą, mes negebame atpažinti prasmės.

Iš Kauno atvykusiai Linai Jakelė ne tik pravedė seminarą apie asmens orumą ir pagalbos teikimą, bet  ir pristatė šv. Ignaco Lojolos kolegiją. Ji seminaro dalyvėms padovanojo bloknotus ir pieštukus su šv. Ignaco Lojolos kolegijos ženklu.

 

Ukmergės Švč Trejybės parapijos informacija