2023-08-06 Klebono Artūro Stanevičiaus pirmasis sekmadienis Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje

„Ir kitiems miestams aš turiu skelbti gerąją naujieną

apie Dievo karalystę,

nes tam ir esu siųstas“.

(Lk 4.43)

Brangūs broliai ir seserys, šį sekmadienį švęsdami Kristaus atsimainymo šventę, dar gyvename atsisveikinimo ir išsiskyrimo nuotaikomis su visų gerbiamu ir mylimu ilgamečiu klebonu Šarūnu Petrausku.

Šiandien Evangelijoje girdime: „Gera mums čia būti". Ir tikrai visiems norėjosi dar ilgai džiaugtis kun. Šarūno dvasiniu artumu. Bet nuskambėjo vyskupo kvietimas priimti kitas pareigas ir klebonas pakluso.

Laimei jis išvyko tarsi ir toli, bet tuo pačiu ir arti - į Šiluvą. Juk kasmet, ne vieną kart vykstame į Šiluvą šauktis Marijos užtarimo. Ir kiekvieną kart pasitiks Šiluvos klebonas Šarūnas Petrauskas. Kaip visada savas, mielas ir įkvepiantis stiprybės.

O svarbiausia, kad nėra atstumo maldai. Malda mes laiminame ir priimame kitų siunčiamą palaimą ir užtarimą pas Dievą.

Šiose Šv. Mišiose melskime Dievo palaimos ir sėkmės kun. Šarūnui Petrauskui. Melskimės už Ukmergės Švenčiausios Trejybės parapiją, kad Atsimainiusio Viešpaties šviesa, nušvietusi visų sielas, nuslopintų išsiskyrimo skausmą ir suteiktų ramybę.

Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas

kun. Artūras Stanevičius