..Prima Studio Pro" koncertas

,, Akimis ieškau krašte ištikimų Dievui žmonių,

kad jie gyventų su manimi, –

kas laikosi doro kelio, bus mano tarnystėje."

(Ps 101.6)

Kiekvienais metais, atėjus rudeniui, ilgėjant vakarams, pamažu į sielą atslenkanti šiokia tokia melancholija. Ne viename iš mūsų pažadina jaukumo, šilumos, artumos ilgesį. Todėl jau  tradicija tapęs Ukmergės Meno mokyklos Akademinės muzikos koncertų ciklas “Prima .Studium.Pro.”užpildo mylinčių muziką, meną žmonių širdis puikiai atliekamais kūriniais.

Šiais metais savo pasirodymą ”Prima.Studio.Pro” pradėjo Ukmergės Švč.Trejybės bažnyčioje po Šv.Mišių. Koncertavo Vilniaus universiteto Kauno fakulteto akademinio dainavimo merginų grupė “Veni gaudere”, vadovaujama Adelės Mikalkėnienės. Skambėjo sakraliniai kūriniai. Skaidrūs, išlavinti merginų balsai džiugino gausiai  susirinkusių muzikos mylėtojų  širdis.

Koncertas neprailgo, nes kiekvieną atliekamą kūrinį pakomentavo ansamblio vadovė, praturtindama žinias apie akademinę muziką. Labai gražiai vadovė po koncerto padėkojo Dievo namams ir parapijos klebonui Artūrui Stanevičiui už priėmimą, galimybę koncertuoti būtent bažnyčioje, kur atliekami kūriniai įgyja ypatingą prasmę. Visi dalyvavusieji buvo pakviesti į Ukmergėje vyksiančius kitus ciklo renginius.

Vaida Prušinskienė